Szkoła w pigułce

9.  Wychowanie fizyczne

10.  Pozostali nauczyciele

JOANNA BIAŁA

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1991 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 3b, prowadzi również zajęcia dodatkowe z cyklu "Byli sobie..." oparte o kultowe cykle filmowe Alberta Barille'a.

ELŻBIETA BORSUK-SOROTA

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1998 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany. Logopeda.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 1b, prowadzi też zajęcia dodatkowe "origami" dla uczniów klas 0-3.

MONIKA CHLUDZIŃSKA

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2012 roku.

Magister pedagogiki specjalnej, terapeuta. Nauczyciel mianowany.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 2a oraz prowadzi zajęcia dodatkowe dla uczniów klas młodszych "triki matematyki".

ANNA JACHNA

Nauczyciel nauczania początkowego, reedukator. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1997 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany. Logopeda.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy "0"b, prowadzi również zajęcia terapii pedagogicznej.

MAGDALENA KLIMEK

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2000 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 3a, a także prowadzi zajęcia dodatkowe pn. "Warszawa jest OK!" dla uczniów klas drugich.

AGNIESZKA ŁUKASIK

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2010 roku.

Licencjat filologii romańskiej, magister pedagogiki. Nauczyciel kontraktowy.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy "0"a.

MARIOLA MICHALUK

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2007 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel kontraktowy.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 1a.

ALEKSANDRA REDUCH

Licencjat pedagogiki - absolwentka kolegium nauczycielskiego (studia uzupełniające, magisterskie na UW w toku). Nauczyciel stażysta.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję wychowawczyni klasy 2b, oraz prowadzi zajęcia dodatkowe pn. "Zabawa w teatr".

KATARZYNA SZUFLET

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2008 roku.

Magister pedagogiki. Nauczyciel kontraktowy. Instruktor ZHP.

W roku szkolnym 2013/2014 pełni funkcję nauczyciela pomocniczego w "zerówkach"; prowadzi również zajęcia dodatkowe "Dzieciaki gotują".